Naturalits Kedi Kumu 4 PAKET 5 LT Yeni Nesil Kedi Kumu

En geç 17 Ağustos Çarşamba günü kargoda
 • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
 • Aras Kargo : 9,90 TL

C401ref1015

Yeni ürün

Yeni Nesil Naturalits Kedi Kumu Almanın 20 özel nedeni aşağıda yer almaktadır. Resmi Satış Sitesi olan kedikumusepeti.com mağazamızdan satın alabilirsiniz.

 •  %100 DOĞAL                                                                                   |
 •  SUDA ÇÖZÜLEBİLİR                                                                         |
 •  %99 TOZSUZ                                                                                   |
 •  ANTİ BAKTERİYEL                                                                           |
 •  HİÇBİR KATKI MADDESİ VEYA TOKSİK MADDELER İÇERMEZ.  |

Daha Fazla Detaylar

 
Daha Fazla Bilgi

NATURALİTS YENİ NESİL KEDİ KUMU

4 ADET 5 LİTRELİK PAKET ( Ekonomik PAKET )

Mısır Koçanı Liflerinden Yapılan %100 Doğal, biyolojik olarak parçalanabilir, çevre dostu ve hiçbir kimyasal katkı içermeyen kedi kumu siz; Eviniz ve evcil dostunuz için en sağlıklı kedi kumu ürünüdür.

Doğal Katkılarla Güçlü ve Hızlı Topaklanma formülü. 

Sıvılar Hemen emilir ve sıkı yığınlar oluşturur. Atıklar normal ev tuvaletinden atılabilir. Doğal Mısır Koçanı lifleri sayesinde idrar hızlıca emilerek hiçbir kimyasal katkı olmaksızın mükemmel bir koku ve muhafaza özelliğine sahiptir. Evinizde hoş bir koku verir ve hava alanınızın sağlıklı olmasına olanak sağlar. 

Sağlıklı Evcil Hayvanlar için; Kedi Kumu %99 Tozsuzdur. Bu nedenle hassas kediler için idealdir. Minik Dostlarımızın Pençeleri yumuşak tutar ve kürk ve bacaklarına kesinlikle yapışmaz. Bu nedenle daha Sağlıklıdır. 

Mükemmel emilim ile kendi ağırlığının %700'ünden fazlası.

Naturalits Kedi Kumu siz ve evcil dostunuz için en hijyenik şekilde üretilir. Antibakteriyeldir ve paketlemeden önce UV ışını altında tüm patojenik bakterilerden temizlenerek ambalaja girer. Hiçbir Katkı maddesi veya Toksit maddeler içermez.

Naturalits Kedi Kumu sıradışı topaklanma ve emilim etkisi , yassı olarak dağılarak idrarın kum kutusunun dibine ulaşarak Kötü kokuların oluşmasını %99.9 oranında önlemektedir. Naturalits Kedi Kumu; Yüksek Topaklanma ve Yüksek Sıvı emme özelliği sayesinde diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir. 

Ürün orjinal paketi 36 LT olmasından dolayı ara litre ve ölçülü alımlarda özenle paketleme gerçekleştirilerek sizlere ulaştırılmaktadır.

Yeni Nesil Kedi Kumu

Bir Yorum Yaz

Naturalits Kedi Kumu 4 PAKET 5 LT Yeni Nesil Kedi Kumu

Yeni Nesil Naturalits Kedi Kumu Almanın 20 özel nedeni aşağıda yer almaktadır. Resmi Satış Sitesi olan kedikumusepeti.com mağazamızdan satın alabilirsiniz.

 •  %100 DOĞAL                                                                                   |
 •  SUDA ÇÖZÜLEBİLİR                                                                         |
 •  %99 TOZSUZ                                                                                   |
 •  ANTİ BAKTERİYEL                                                                           |
 •  HİÇBİR KATKI MADDESİ VEYA TOKSİK MADDELER İÇERMEZ.  |

Bir Yorum Yaz

 
Comments(1)
2019-11-14

Topak olan ve kokuyu Hapseden Kedi Kumu atayanlara Tavsiye

Yıllardır kedi kumu kullanıyoruz lakin denemek için ilk olarak 5 LT tek paket alımı yaptık ve Topak olmasının yanı sıra kokuyu hapsetme özelliği çok hoşumuza gitti. Tüm bunların yanında suda çözülebilir olması ve topak olan alanı direk klozete atarak üzerine sifonu çekmek muhteşem. Diğer türlü tuvaletini alıp çöpe atıyorduk ve inanılmaz bizi tedirgin ediyordu. Sonuçta kedinin dışkısı ve bakteri üretme riski yüksek. Suda çözülebilir olması ve tuvalete atıp üzerine gönül rahatlığı ile sifonu çekmek inanılmaz bir rahatlık ve sağlık anlamında huzur getirdi diyebilirim. Evimde 2 aet kedi olmasından dolayı 4 Paket 5 LT paketten alım yapıyorum ve yeterli geleceğine inanıyorum. 5 LT tek aldığım paket 15 gün idare etmişti. Kedi Kumu almayı düşünen herkese tavsiyedir. Evdeki Kötü Kokuyu yok ediyor ve Tuvalete atıp sifonu çekiyorsunuz. Böylelikle hem sizin hemde kedinizin sağlığını korumuş oluyorsunuz. Mısır Koçanı olması zaten %100 Organik olmasına neden oluyor. Ayrıca Kedinin ayağına yapışma olayıda neredeyse sıfıra indi. Çok memnunum ve Müşteri Hizmetlerinden Emel hanımın iletişime geçmesi ve tecrübemi paylaşmamı talep etmesi üzerine tamamen objektif bir şekilde deneyimimi paylaştım. Teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@kedikumusepeti.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde kedikumusepeti.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘kedikumusepeti.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup kedikumusepeti,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 
Kedi Kumu Kullanım Klavuzu

Kedi Kumu Kullanım Klavuzu

Aynı kategorideki diğer ürünler: 3

Menü